Menüü

Saku alkoholivabade õllede valikusse lisandusid Originaal ja Pale Ale

Saku Õlletehas täiendas alkoholivabade õllede valikut kahe uue joogiga ning kahe uue maitse – Originaal Alkoholivaba laagerõlle ja Pale Ale ale-tüüpi õlle – näol kasvas Saku alkoholivabade õllede sortiment üheksani, neile lisandub ka alkoholivaba siider Somersby.

“Eesti alkoholivaba õlle turg on viimase paari-kolme aastaga tundmatuseni muutunud – pelgalt viimase kolme aastaga on selle segmendi maht kasvanud kahekordseks,” kirjeldas Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms. “Tootjana annab see meile võimaluse pakkuda alkoholivaba õlut eelistavatele tarbijatele uute jookide näol erinevaid maitsenüansse.”
 
Eelmisel nädalal jõudis Eestis poelettidele Saku tuntuim toode Originaal alkoholivabana, seda Saku uues senisest kergemas pudelis ja värske kujundusega. Sel nädalal aga täieneb GO alkoholivabade sari ale-tüüpi ehk pinnakäärituse meetodil valminud GO Pale Ale näol. Saku alkoholivaba õlle valik on tänavu täienenud juba nelja joogi näol – varakevadel lisandusid sortimenti Kronenbourg 1664 nisuõlu ja Saku On Ice tsitrusemaitseline radler-õllejook.
 
Saku peaõllemeistri Tarmo Tappo sõnul on alkoholivaba Saku Originaal toodetud kvaliteetsest laagriõllest. “Maitseprofiili teevad eriliseks pruulimisel kasutatud humalad, mis lisavad õllele karastavat mõrkjat maitset ja annavad vürtsikaid noote ka õlle aroomile,” kirjeldas Tappo joogi maitseomadusi.
 
“GO Pale Ale on kuldse värvusega, kreemine ja hästi balansseeritud maitsega õlu. Õllepruulimisel kasutatud Mosaic ja Hallertau Blanc humalad annavad vürtsise tsitrusviljadele omase aroomi ning kergelt magusa maitse valitud linnased,” lisas Saku peaõllemeister Tarmo Tappo.
 
Uus Saku Originaal alkoholivaba on villitud 0,5-liitrisesse klaaspudelisse ja GO Pale Ale 0,5-liitrisesse purki.
 
Saku alkoholivabade õllede sortimendis on järgmised joogid: Saku Originaal alkoholivaba, GO pilsner, GO nisuõlu, GO Pale Ale, Carlsberg maheõlu, Kronenbourg 1664 nisuõlu ning Saku On Ice greibi-, vaarika ja tsitruse ning sidrunimaitselised radler õllejoogid. Samuti on valikus alkoholivaba Somersby siider.