Menüü
Shutterstock 1213880707

ARMASTAME SPORTI!

Eesti Korvpalliliit

Eesti Korvpalliliit on mittetulundusühing, mis tegeleb korvpalli arendamisega ja juhib korvpallialast tegevust Eestis. Sport on Saku Õlletehase DNA’s ja miski ei sütita meid rohkem, kui üks korralik lahing korvpalliväljakul. Saku on aastaid olnud Eesti Korvpalliliidu koostööpartner, aidates järelkasvu kasvatada, toetades juba kogenud mängijaid ning seistes hea selle eest, et kõik meeskonnaliikmed ja pealtvaatajad saaksid õigel hetkel mõnusat värskendust. Võib isegi öelda, et Saku Õlletehas on kuues mees väljakul.

 

Microsoftteams Image 2
9421 Img 3724

Allikas: Eesti Korvpalliliit

 

Eesti Tennise Liit

Saku ja sport on alati kokku käinud  – sport on meie dna-s ning nii nagu sportlased hindame ka meie Saku Õlletehases kõrgelt töökust ja pühendumust. Saku Õlletehasel on ütlemata hea meel anda oma panus Eesti tennise arengusse ning olla Eesti Tennise Liidu ametlikuks joogipartneriks ning kostitada nii noorte- kui ka täiskasvanute turniiridel kõiki tennisemängijaid kogu aasta vältel.  Ka meil Sakus tuksub nii mõnegi töötaja süda tugevalt tennisele – kes meist elab televiisori vahendusel alati omadele kaasa, kes käib võistlustel kaasa elamas, kes mängib ise harrastajana.

 

376967 Scaled

Allikas: Jelena Rudi

Jalgpalliklubi Tallinna Kalev

Jalgpalliklubi Tallinna Kalev on Eesti jalgpalliklubi, mis tegutseb Tallinnas. Nii nagu JK Tallinna Kalev peame ka meie Saku Õlletehases väga lugu spordist, töökusest ja pühendumisest sellele, mida armastad. Meil on hea meel, et oleme saanud koostöös Tallinna Kalevist võrsuvatele tublidele ja pühendunud noortele jalgpalluritele teel tippu toeks olla!

 

Jk Tallinna Kalev 3 2 Pärnu Jalgpalliklubi 27 06 107 (1)
Image0

Allikas: Jalgpalliklubi Tallinna Kalev

 

 

Eesti Võrkpalliliit (EVF) - EVF Rannavolle GP 2022,2023 ja EMV 2022,2023 etappide toetus

Võrkpalliliit on 2022 aastal suuremalt ette võtnud Rannavolle kui ala arendamise Eestis ja korraldavad juba teist suve Rannavolle Grand Prix võistluse, mis koosneb 7 etapist ja lõpeb Eesti meistrivõistlustega.

Võistlused viiakse läbi selgitamaks Eesti suvise rannavõrkpalli sarja võitjad ning need toimuvad Eestimaa eri kohtades.

Oleme Saku Õlletehasega, täpsemalt Saku On Ice brändiga võistluse hõbesponsor. Saku On Ice mõnusad alkoholivabad joogid saavad rõõmustama nii võistlejaid, korraldusitiimi kui ka pealtvaatajaid.  

Kuna Sport on meie DNA-s, siis Saku Õlletehasel on on hea meel, et saame panuse anda rannavolle arendamisele!

 

287223109 5783305535017073 1596243083874656422 N
287257695 5783299435017683 626917799274075682 N

Allikas: Eesti Võrkpalliliit

 

 

 

 

Rally Estonia

Rally Estonia on Lõuna-Eestis toimuv autorallivõistlus. Tegu on suurima Baltimaades korraldatava rallivõistlusega. Ralli toimub Lõuna-Eesti kruusateedel, võistluskeskus on Tartus.

Rally Estonia on aasta-aastalt kasvanud ning tänaseks on Rally Estonia'st saanud FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp. Lisaks kohalikele staaridele on Rally Estonia aastate jooksul tervitanud paljusid maailma tippsõitjaid.

Saku Õlletehas on olnud Rally Estonia partneriks juba üle 10 aasta. Seisame hea selle eest, et pealtvaatajad ja korraldajad saaksid nautida maailmatasemel võistlusi.

Meil on hea meel, et oleme aastast-aastasse jätkanud traditsiooni ning saanud läbi aastate kestvateks partneriteks.

 

Vo8hcghs
Hi4074

Allikas: Rally Estonia

 

 

Eesti Akadeemiline Spordiliit

Eesti Akadeemiline Spordiliit on kogu üliõpilasspordi koordinaator, kes korraldab Eesti üliõpilaste meistrivõistlusi, turniire harrastajatele, propageerib uusi spordialasid üliõpilaste hulgas, viib Eesti üliõpilaskoondise universiaadile ja üliõpilassportlased maailmameistrivõistlustele, korraldab kõrgkoolide esinduste osalemist Euroopa meistrivõistlustel ning koolitab uusi spordijuhte.

Saku Õlletehases on sport väga au sees ja sestap toetame ja kostitame ka tublisid üliõpilassportlasi oma toodetega.

 

Allikas: Eesti Akadeemiline Spordiliit

 

Eesti Suusaliit - Eesti Kahevõistluse toetus

Eesti Suusaliit on suusaspordi erinevaid alasid – murdmaasuusatamine, suusahüpped, kahevõistlus, mäesuusatamine, lumelaud ja freestyle – viljelevate ja arendavate juriidiliste isikute vabatahtlik mittetulunduslik liit. Eesti Suusaliit koordineerib kogu suusaspordialast tegevust Eesti Vabariigis ja on Eesti suusaspordi kõrgeimaks esindusorganiks Eestis.

Talvesport on osa arvatavasti iga eestlase elustiilist või kui ise suusarajale ei kipu, siis vähemasti televiisori vahendusel saab omadele kaasa elatud. Meil on väga hea meel, et oleme Suusaliidu koostööpartner ja saame aidata meie suusakangelastel maailma tippu jõuda. Loomulikult elame alati omadele koos kõigi eestlastega kaasa!

 

Otepää
Peorekka

Allikas. Saku Õlletehase AS

 

 

Rapla Selveri Suurjooks

Igal aastal maikuus toimub Rapla Selveri Suurjooks, kus Rapla rebased on jälle lahti lastud ja Rapla Selveri parkla rõõmsaid jooksusõpru täis. Osaleda saavad nii maratonijooksjad kui ka harrastajad. Sobiliku distantsi leiab igaüks ning jooksule oodatakse kogu perega!

Peresõbraliku ning liikumist toeatava ettevõttena hindame traditsioone ning aastast aastasse leiame võimaluse toetada rajal olijaid vee ja alkoholivabade jookidega.

 

Foto Siim Solman 135
Foto Siim Solman 051 1

Allikas. Rapla Selveri Suurjooks, fotograaf Siim Solman

 

 

Rammumehed

SK Jõusport on rammuspordi eestvedaja olnud alates 2017. aastast ja ainuke klubi, kes Eestis sellises formaadis spordivõistlusi korraldab. Rammusarjale on oodatud rammumehed ja -naised nii Eestist kui välismaalt, kes tegelevad rammuspordiga aastaringselt. 

Tänaseks on tänu pikaaegsele koostööle raskejõustiku spordialaga seotud inimeste seas saanud  tavaliseks termin Saku kohvrid, sest üheks võistlusalaks on justnimelt Saku brändinguga kohvrite kandmine.

Meil on hea meel, et oleme mitmed aastad saanud olla Rammusarja joogipartner ning kostitanud ka võitjaid Saku toodanguga!

 

P
Plaaa

Allikas: Rammumehed

 

 

Eesti Golfi Liit

Eesti Golfi Liit edendab ja koordineerib golfi igakülgset arengut Eestis. Golf on Sakul südames  ning see on ka põhjuseks, miks oleme Eesti Golfi Liidu ametlikuks joogipartneriks. Oleme nii kogenenumatele kui ka alustavatele golfisõpradele pakkunud värskendust nii rajal olles kui ka pärast turniiri. Meil on hea meel anda oma panus Eesti golfi arengusse.

 

Mart

Allikas: Saku Õlletehase AS

Niitvälja Golf

Niitvälja Golf on Eesti Golfi kodu. Ühtlasi on Niitvälja Golf valitud golfimängijate parimaks Eesti golfikeskuseks. Oleme Niitvälja Golfiga juba pikaaegsed koostööpartnerid. Läbi aastate oleme pakkunud mõnusat kosutust nii kogenud golfimängijatele kui ka alles alustajatele ja pühapäeva harrastajatele. Värskendav Saku joogivalik turgutab golfisõpru nii väljakul kui ka pärast turniiri.

 

Mso 211010 9289 6 Pano

Allikas: Niitvälja Golf

 

 

Eesti Orienteerumise Liit - Orienteerumispäevakute toetus

Orienteerumispäevak on argipäevaõhtune kogupere tervisespordiüritus, kuhu on oodatud kõik liikumisest ja loodusest lugupidajad. Orienteerumine on hasartne tegevus, mis pakub koormust nii vaimule kui ihule. Meil on hea meel, et saime olla 2021.aasta päevakute joogipartner ning tutvustada rajal olijatele meie Vichy Classique Raspberry maitsevett.

Liikumine on tervis ja sellest peab Saku igal juhul lugu!

 

Valgejõe 2

Allikas: Eesti Orienteerumise Liit

 

 

Maastikuratta sari Marimetsa Cup

Marimetsa kapp on võistlussari, mis tutvustab Lääne-Eesti maastikku ja kauneid paiku läbi nelja etappi juunist oktoobrini. Radade pikkused 40/20/2 km, mis on jõukohased lastele, noortele ning kõigile harrastusõitjatele. Marimetsa Cup on kogu pere spordiüritus. Saku on olnud etappide toetaja juba mitmeid aastaid ning kostitanud osalejaid nii rajal kui auhinnalaual. Antud võistlustel osalevad ka iga-aastaselt Saku Õlletehase enda tublid sportlased.

Meil on hea meel, et oleme jätaknud traditsiooni ning saame rõõmustada osalejaid oma toodanguga!

 

Dsc 3261
Saku 1

Allikas: Marimetsa Cup

 

 

Kahe Silla Klubi

MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi asutati 2. oktoobril 2002. aastal eesmärgiga korraldada spordiüritusi ning seista hea liikumisradade arendamise eest! Avalikkusele on Klubi eelkõige tuntud rahvaspordisündmuste korraldajana. Klubi on algatanud jooksu- ja käimissarja (kolmiküritus), mille arvestusse kuuluvad Luitejooks, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ning Pärnu Rannajooks. 2015. aastast korraldatakse ka Võidupüha Maratoni. Klubi eesmärgiks on motiveerida liikumisharrastajaid hooaja vältel regulaarselt sportima, pakkudes osalemisvõimalust kogu perele.

Oleme mitmed aastad toetanud Kahe Silla klubi erinevaid spordiüritusi oma vee bränd Vichy toodetega ning pakkunud osalejatele kosutust!

 

Kahe Silla Klubi

Allikas: Kahe Silla Klubi

 

 

ESTONIAN CUP

Eesti esimene ja suurim maastikurattasari on ilmestanud spordiürituste kalendrit juba alates 2001.aastast, pakkudes suurematele ja väiksematele rattasõpradele võimalust end proovile panna 8 etapil, mis toimuvad erinevates paikades üle Eesti. Estonian Cup on spordiüritus kogu perele, kus rattamaratonide sarjas saavad võistlejad valida maratoni ja poolmaratoni distantsi vahel ning need, kes võistelda ei taha saavad looduskauneid radasid nautida Shimano matkasõitudul. Lisaks toimuvad traditsioonilised lastesõidud.

Saku Õlletehasel on hea meel olla Estonian Cup sponsoriks juba mitu head aastat ning omalt poolt antud üritust nii inventari kui ka Vichy veega toetada.

 

Hawaii
Hawaii2

Allikas: Estonian Cup

 

FILTER SPORDISARJAD

AeroBike on 2006. aastal asutatud ettevõtte, mille algseks tegevusalaks oli jalgrataste ning rattavarustuse müük läbi samanimelise e-kaubamaja. Alates 2008. aastast laienes ettevõte ürituskorraldus sektorisse, keskendudes tol ajal just maanteerattasõidu arendamisele Eestis, mil AeroBike hakkas korraldama tänaseks välja kujunenud Filter Temposarja, aasta hiljem 2009 sai hoo sisse Filter Maanteekarikasari. 2011 hakkas AeroBike korraldama Tallinna Rahvasõitu, mis on pealinna suurim kogupere jalgrattafestival. Alates aastast 2016. töötas AeroBike välja täiesti omanäolise brändi nimega "Laternamatkad". Aastal 2019 laienes AeroBike portfell Eesti meeleolukaima jooksuvõistluse "Peetri Jooks" brändi võrra. 

Saku Õlletehas on olnud Filter spordisarjade sponsoriks juba mitu aastat ning omalt poolt toetame antud üritust nii inventari kui ka Vichy veedega.

 

53782148348 678B375dcf K
53782357120 2756Dd5ff7 K

Allikas: AeroBike