Menüü
shutterstock_1213880707.jpg

ARMASTAME SPORTI!

Eesti Korvpalliliit

Eesti Korvpalliliit on mittetulundusühing, mis tegeleb korvpalli arendamisega ja juhib korvpallialast tegevust Eestis. Sport on Saku Õlletehase DNA’s ja miski ei sütita meid rohkem, kui üks korralik lahing korvpalliväljakul. Saku on aastaid olnud Eesti Korvpalliliidu koostööpartner, aidates järelkasvu kasvatada, toetades juba kogenud mängijaid ning seistes hea selle eest, et kõik meeskonnaliikmed ja pealtvaatajad saaksid õigel hetkel mõnusat värskendust. Võib isegi öelda, et Saku Õlletehas on kuues mees väljakul.

 

MicrosoftTeams-image (2).jpg
9421_IMG_3724.jpg

 

Jalgpalliklubi Tallinna Kalev

Jalgpalliklubi Tallinna Kalev on Eesti jalgpalliklubi, mis tegutseb Tallinnas. Nii nagu JK Tallinna Kalev peame ka meie Saku Õlletehases väga lugu spordist, töökusest ja pühendumisest sellele, mida armastad. Meil on hea meel, et oleme saanud koostöös Tallinna Kalevist võrsuvatele tublidele ja pühendunud noortele jalgpalluritele teel tippu toeks olla!

 

JK Tallinna Kalev 3 - 2 Pärnu Jalgpalliklubi 27.06 (107).jpg
image0.jpeg

 

 

Eesti Võrkpalliliit (EVF) - EVF Rannavolle GP 2022,2023 ja EMV 2022,2023 etappide toetus

Võrkpalliliit on 2022 aastal suuremalt ette võtnud Rannavolle kui ala arendamise Eestis ja korraldavad juba teist suve Rannavolle Grand Prix võistluse, mis koosneb 7 etapist ja lõpeb Eesti meistrivõistlustega.

Võistlused viiakse läbi selgitamaks Eesti suvise rannavõrkpalli sarja võitjad ning need toimuvad Eestimaa eri kohtades.

Oleme Saku Õlletehasega, täpsemalt Saku On Ice brändiga võistluse hõbesponsor. Saku On Ice mõnusad alkoholivabad joogid saavad rõõmustama nii võistlejaid, korraldusitiimi kui ka pealtvaatajaid.  

Kuna Sport on meie DNA-s, siis Saku Õlletehasel on on hea meel, et saame panuse anda rannavolle arendamisele!

 

287223109_5783305535017073_1596243083874656422_n.jpg
287257695_5783299435017683_626917799274075682_n.jpg

 

 

 

 

Rally Estonia

Rally Estonia on Lõuna-Eestis toimuv autorallivõistlus. Tegu on suurima Baltimaades korraldatava rallivõistlusega. Ralli toimub Lõuna-Eesti kruusateedel, võistluskeskus on Tartus.

Rally Estonia on aasta-aastalt kasvanud ning tänaseks on Rally Estonia'st saanud FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp. Lisaks kohalikele staaridele on Rally Estonia aastate jooksul tervitanud paljusid maailma tippsõitjaid.

Saku Õlletehas on olnud Rally Estonia partneriks juba üle 10 aasta. Seisame hea selle eest, et pealtvaatajad ja korraldajad saaksid nautida maailmatasemel võistlusi.

Meil on hea meel, et oleme aastast-aastasse jätkanud traditsiooni ning saanud läbi aastate kestvateks partneriteks.

 

vO8HcGhs.jpeg
hi4074_.jpg

 

 

Eesti Akadeemiline Spordiliit

Eesti Akadeemiline Spordiliit on kogu üliõpilasspordi koordinaator, kes korraldab Eesti üliõpilaste meistrivõistlusi, turniire harrastajatele, propageerib uusi spordialasid üliõpilaste hulgas, viib Eesti üliõpilaskoondise universiaadile ja üliõpilassportlased maailmameistrivõistlustele, korraldab kõrgkoolide esinduste osalemist Euroopa meistrivõistlustel ning koolitab uusi spordijuhte.

Saku Õlletehases on sport väga au sees ja sestap toetame ja kostitame ka tublisid üliõpilassportlasi oma toodetega.

 

 

Eesti Suusaliit - Eesti Kahevõistluse toetus

Eesti Suusaliit on suusaspordi erinevaid alasid – murdmaasuusatamine, suusahüpped, kahevõistlus, mäesuusatamine, lumelaud ja freestyle – viljelevate ja arendavate juriidiliste isikute vabatahtlik mittetulunduslik liit. Eesti Suusaliit koordineerib kogu suusaspordialast tegevust Eesti Vabariigis ja on Eesti suusaspordi kõrgeimaks esindusorganiks Eestis.

Talvesport on osa arvatavasti iga eestlase elustiilist või kui ise suusarajale ei kipu, siis vähemasti televiisori vahendusel saab omadele kaasa elatud. Meil on väga hea meel, et oleme Suusaliidu koostööpartner ja saame aidata meie suusakangelastel maailma tippu jõuda. Loomulikult elame alati omadele koos kõigi eestlastega kaasa!

 

266475784_4723443164413675_19437298779596207_n.jpg
266386873_4723444664413525_726734055608023298_n.jpg

 

 

Rapla Selveri Suurjooks

Igal aastal maikuus toimub Rapla Selveri Suurjooks, kus Rapla rebased on jälle lahti lastud ja Rapla Selveri parkla rõõmsaid jooksusõpru täis. Osaleda saavad nii maratonijooksjad kui ka harrastajad. Sobiliku distantsi leiab igaüks ning jooksule oodatakse kogu perega!

Peresõbraliku ning liikumist toeatava ettevõttena hindame traditsioone ning aastast aastasse leiame võimaluse toetada rajal olijaid vee ja alkoholivabade jookidega.

 

fotoViktorBurkivski869.jpg
fotoViktorBurkivski027.jpg

 

 

Rammumehed

SK Jõusport on rammuspordi eestvedaja olnud alates 2017. aastast ja ainuke klubi, kes Eestis sellises formaadis spordivõistlusi korraldab. Rammusarjale on oodatud rammumehed ja -naised nii Eestist kui välismaalt, kes tegelevad rammuspordiga aastaringselt. 

Tänaseks on tänu pikaaegsele koostööle raskejõustiku spordialaga seotud inimeste seas saanud  tavaliseks termin Saku kohvrid, sest üheks võistlusalaks on justnimelt Saku brändinguga kohvrite kandmine.

Meil on hea meel, et oleme mitmed aastad saanud olla Rammusarja joogipartner ning kostitanud ka võitjaid Saku toodanguga!

 

p.jpg
plaaa.jpg

 

 

Niitvälja Golf

Niitvälja Golf on Eesti Golfi kodu. Ühtlasi on Niitvälja Golf valitud golfimängijate parimaks Eesti golfikeskuseks. Oleme Niitvälja Golfiga juba pikaaegsed koostööpartnerid. Läbi aastate oleme pakkunud mõnusat kosutust nii kogenud golfimängijatele kui ka alles alustajatele ja pühapäeva harrastajatele. Värskendav Saku joogivalik turgutab golfisõpru nii väljakul kui ka pärast turniiri.

 

MSO-211010-9289-6-Pano.jpg

 

 

Eesti Orienteerumise liit - Orienteerumispäevakute toetus

Orienteerumispäevak on argipäevaõhtune kogupere tervisespordiüritus, kuhu on oodatud kõik liikumisest ja loodusest lugupidajad. Orienteerumine on hasartne tegevus, mis pakub koormust nii vaimule kui ihule. Meil on hea meel, et saime olla 2021.aasta päevakute joogipartner ning tutvustada rajal olijatele meie Vichy Classique Raspberry maitsevett.

Liikumine on tervis ja sellest peab Saku igal juhul lugu!

 

Valgejõe 2.jpg

 

 

Maastikuratta sari Marimetsa Cup

Marimetsa kapp on võistlussari, mis tutvustab Lääne-Eesti maastikku ja kauneid paiku läbi nelja etappi juunist oktoobrini. Radade pikkused 40/20/2 km, mis on jõukohased lastele, noortele ning kõigile harrastusõitjatele. Marimetsa Cup on kogu pere spordiüritus. Saku on olnud etappide toetaja juba mitmeid aastaid ning kostitanud osalejaid nii rajal kui auhinnalaual. Antud võistlustel osalevad ka iga-aastaselt Saku Õlletehase enda tublid sportlased.

Meil on hea meel, et oleme jätaknud traditsiooni ning saame rõõmustada osalejaid oma toodanguga!

 

DSC_3261.JPG
Saku 1.JPG

 

 

Kahe Silla Klubi

MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi asutati 2. oktoobril 2002. aastal eesmärgiga korraldada spordiüritusi ning seista hea liikumisradade arendamise eest! Avalikkusele on Klubi eelkõige tuntud rahvaspordisündmuste korraldajana. Klubi on algatanud jooksu- ja käimissarja (kolmiküritus), mille arvestusse kuuluvad Luitejooks, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ning Pärnu Rannajooks. 2015. aastast korraldatakse ka Võidupüha Maratoni. Klubi eesmärgiks on motiveerida liikumisharrastajaid hooaja vältel regulaarselt sportima, pakkudes osalemisvõimalust kogu perele.

Oleme mitmed aastad toetanud Kahe Silla klubi erinevaid spordiüritusi oma vee bränd Vichy toodetega ning pakkunud osalejatele kosutust!

 

kahe silla klubi.png