Menüü
Stage View

NAUDIME KULTUURI!

2023

Kogu suvise hooaja jooksul olime me kohal umbes 100 sündmusel, olles seeläbi Eesti suurim ürituste toetaja. Käesoleva aasta suurimad sündmused meie jaoks olid Pühajärve jaanituli, Rae jaanituli, Kose jaanituli, Retrobest, Võsu rannafestival, The Weeknd, Depeche Mode, Augustibluus, Eesti Hip Hop Festival ja korvpalli olümpiamängude eelkvalifikatsiooniturniir. Suve jooksul külastas meie sündmusi hinnanguliselt 400 000 muusika- ja spordifänni.

Kuigi iga aasta oma üritustega on huvitav ja äge, siis selle aasta tegi erilisemaks see, et Saku Õlletehasel olid kasutusel uued erilahendustega müügipunktid – Battery, Tuborg ja Somersby. Ning otseloomulikult oli jätkuvalt meie ürituste keskpunktiks meie au ja uhkus – Saku peoreka.

Suur aitäh kõigile külastajatele ja eriliselt suur tänu kõigile meie koostööpartneritele – nii suurtele kui ka väikestele. Teiega koos on olnud väga meeleolukas suvi täis ilusaid hetki ja kauneid mälestusi!

 

Allikas: Live Nation Estonia Facebook

Allikas: Live Nation Estonia Facebook

Allikas: Live Nation Estonia Facebook

Allikas: Live Nation Estonia Facebook

Õllesummer

Üle viie aasta toimus taas rahvaüritus Õllesummer ja Saku Õlletehasel oli au ja hea meel seal kohal olla ning oma sõpru kostitada ja rõõmustada. Üritust väisanud rahvahulka arvestades saab öelda, et Õllesummer oli ka väga populaarne. Saku telgis, kus erinevatel päevadel Eesti parimad artistid esinesid, oli igal õhtul täismaja.

Lisaks oma telgile oli Õlletehas üritusel väljas oma erilahendusega müügipunktidega – Battery, KOFF, Rock, Tuborg ja Somersby. Ning otseloomulikult oli kohal ka meie au ja uhkus – Saku peoreka.

 

Unibet Arena

Unibet Arena on Eesti meelelahutuse kodu, mis pakub elamusi paljudes valdkondades ja loob kustumatuid mälestusi. Saku Õlletehasel on hea meel olla Arena ametlikuks joogipartneriks, andes omapoolse panuse selleks, et iga üritus oleks meeldejääv.  Saku Õlletehase jaoks on oluline, et Saku joogid oleksid mistahes tähtsa sündmuse eriliste hetkede juures.

 

 

Allikas: Unibet Arena koduleht

Allikas: Unibet Arena koduleht

 

 

Apollo kino

Suurima kinoketina Eestis pakub Apollo nii suurtele kui väikestele filmisõpradele vägevaid elamusi. Kultuur, sealhulgas filmikultuur, on see mis inimesi kokku toob, ühendab ja elamusi pakub. Oleme ka Saku Õlletehases seisukohal, et positiivseid emotsioone ja mõnusaid filmiõhtuid sõpradega või pereringis ei saa kunagi olla liiga palju. Sestap oleme Apollo kinoga juba mitu aastat koostööd teinud ja omalt poolt ilusate hetkede loomisele hoogu andnud.

Oma uute toodetega toetame erinevaid Apollo korraldatud eriüritusi sealhulgas Apollo Naistekas, Meestekas, pereüritused ja filmiviktoriinid.

Oleme rõõmsad, et saame anda ka oma poolse panuse filmikultuuri Eestis!

 

Allikas: Apollo

Allikas: Apollo

Allikas. Apollo

Allikas. Apollo

 

 

Cinamon Tallinn T1 IMAX kino

Saku Õlletehas on koostöös Cinamoniga juba pikka aega mõnusaid kinoelamusi pakkunud. Oma toodetega toetame erinevaid Cinamon kino korraldatud eriüritusi sealhulgas naistele ja meestele suunatud eriüritused, kogupereüritused, eriüritused lastele, jne. Meil on hea meel toetada kinokultuuri Eestis ning anda omapoolne panus kustumatute hetkede loomiseks!

 

Allikas: Cinamon

Allikas: Cinamon

Allikas: Cinamon

Allikas: Cinamon

 

  

 

PÖFF - Pimedate Ööde Filmifestival

PÖFF on üks suurimaid Põhja-Euroopa filmifestivale, mis toob iga aasta novembris maailmakino värskemad ning haaravamad palad ühes rahvusvaheliste filmitegijatega koju kätte.

Igal aastal korraldatakse üle maailma umbes 4000 filmifestivali, millest vaid viisteist on Rahvusvahelise Produtsentide Liitude Föderatsiooni poolt saanud A-kategooria sertifikaadi. PÖFF kuulub ühes Cannes’i, Berliini, Veneetsia ning teiste maailma tipp-filmifestivalidega sellesse A-kategooriasse.

Aastaid on Saku Õlletehas oma toodetega värskendanud PÖFFi hunte lähedalt ja kaugelt. PÖFF on teinud suure töö, pannes väikese Eesti suurele filmimaailma kaardile.

Meil on ainult hea meel, et saame sellel vägeval teekonnal neile toeks olla!

 

Allikas: PÖFF

Allikas: PÖFF