Menüü
Avaleht.jpg

Viimased uudised

Saku Õlletehas sai jalgpalliklubi Kalev koostööpartneriks

Saku Õlletehas sai jalgpalliklubi Kalev koostööpartneriks

07.01.19

Saku sai jalgpalliklubi Kalev uueks koostööpartneriks 2019. aasta alguses. Lepingu alusel hakkab Saku toetama klubi igapäevast jalgpalli arendamist ning aitab klubil ellu viia pikaajalise visiooni täitumist. Koostöölepingu allkirjastamisel osalesid Kalevi klubi juhatuse liikmed Ragnar Klavan ja Joel Lindpere ning Saku juhatuse liige Jaan Härms ja turundusjuht Eva Maarend.
Saku Õlletehase ekspordipartneriteks lisandusid Lõuna-Korea ja Küpros

Saku Õlletehase ekspordipartneriteks lisandusid Lõuna-Korea ja Küpros

03.09.18

Tänavu suvel saatis Saku Õlletehas esimesed partiid oma jooke teele Lõuna-Koreasse ja Küprosele. Mõlemad partnerid on tellinud õlledest Saku Originaali ja Kulda, Küpros ka Karli õlut ning Lõuna-Korea alkoholivaba Saku GO õlut.
Saku Õlletehas tõusis joogitootjate TOPis kolmandaks

Saku Õlletehas tõusis joogitootjate TOPis kolmandaks

23.08.18

Mõne aasta pärast 200. juubelini jõudev Eesti õlleturu liider Saku Õlletehase AS kerkis Äripäeva TOPis aastaga 9.–10. kohalt kolmandaks. Saku Õlletehase müügitulu kasvas 2017. aastal 61,72 miljoni euroni (2016. aastal 61 miljonit eurot), mis tähendas 1,2% kasvu võrreldes 2016. aastaga. Kasumit teenis ettevõte mullu veidi üle viie miljoni euro. Saku Õlletehase juhatuse liikme Jaan Härmsi sõnul oli eelmise aasta peamiseks märksõnaks kokkuhoid.
Karl Friedrich Märzen

KARL FRIEDRICH MÄRZEN

Karl Friedrich Märzen on lihtne ja aus punane õlu, milles on tunda head humala mekki ja karamell-linnaste magusat maitset.

Saku GO Alkoholivaba Hele Õlu

SAKU GO ALKOHOLIVABA HELE ÕLU

Alkoholivaba Saku GO hele õlu on värske maitse ja humalase aroomiga – nii nagu heale õllele kohane.

Carlsberg Ökoloogiline Alkoholivaba Õlu

CARLSBERG ÖKOLOOGILINE ALKOHOLIVABA ÕLU

Alkoholivaba Carlsberg õlle puhul on leitud hea balanss mõrkjate maitsenootide ja magususe vahel. Õlu on kaunist kuldset tooni ning tekitab meeldiva vahu.

Somersby Orchard Selection Sparkling Rosé

SOMERSBY ORCHARD SELECTION SPARKLING ROSE

Somersby Orchard Selection Sparkling Rosé on värskendav poolmagus õunasiider, mida tasakaalustavad suurepäraselt mahlaste punaste marjade maitselised noodid ja mõnusalt lilleline aroom

JOOGID

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: saku@saku.ee