Menüü
KOFF Pink Grapefruit Alkoholivaba

UUS! Longero ehtsast džinnist

Sel aastal esitleme rõõmuga uut long drink'i brändi Eesti turul - KOFF Long Drink! Koff Long Drink on premium-kategooria toode, kuna see sisaldab õiget džinni. Üllatame tarbijaid kolme uue maitsega. Tooteprortfelli kuulub ka alkoholivaba punase greibi maitseline longero!

Saku Originaal

Uus pakend!

Sel hooajal villime legendaarse Saku Originaali ka väiksesse pudelisse, et saaksime seda karget ja värskendavat jooki nautida mugavalt igal aastaajal ja igal sündmusel.

Battery No Calories

Uus!

Tuleme turule uue energiajoogiga, kus meile juba tuttav energiajoogimaitse on endiselt olemas, aga ära on võetud suhkur. See on vähem magus versioon meie juba tuntud, traditsioonilisest Battery energiajoogist. Et rõõm oleks täiuslik, tasub tarbida jahutatult!

Vichy Classique Blueberry

Uus Vichy Classique Mustikamaitseline vesi!

Mustikamaitseline karboniseeritud jook magneesiumi ja kaltsiumiga, millesse ei ole lisatud grammigi suhkrut. Tervislik värskendus kehale! Uus Vichy Classique Blueberry kannab Fitlap usaldusmärgist.

Vichy Vitamin Shape

Uus Vichy Vitamin Shape!

Fitlap soovitab! Meie suhkruvaba uus vitamiiinivesi sobib kõikidele tervisilikke eluviise harrastavatele inimestele. Õuna ja leedripuu maitsed teevad mõnusa hapu koosluse, samal ajal värskendades ja andes kõik vajalikud vitaminiinid, mida kehal vaja on.

Karl Friedrich Dunkel

Uus pakend!

Karl Friedrich Dunkel nüüd 0,5L pudelis!

Viimased uudised

Nulliga nullist sajani – alkoholivabade jookide tormiline populaarsuse kasv

Nulliga nullist sajani – alkoholivabade jookide tormiline populaarsuse kasv

21.09.22

Eesti alkoholivabade jookide turg on viimaste aastatega tundmatuseni muutunud – märkimisväärselt on kasvanud nii toodete valik kui ka tarbijate nõudlus. Pelgalt alkoholivabade õllede segmendi maht jaeturul on kasvanud kolmekordseks, toodete hulk on suurenenud aga pea kakskümmend korda. Saku Õlletehase juht Jaan Härms kutsub üles tarbima vastutustundlikult ja oma lemmikule joogile ka alkoholivaba alternatiiv leidma.
Carlsbergi uuenenud kestlikkuse eesmärk on täielik süsinikuneutraalsus 2040. aastaks

Carlsbergi uuenenud kestlikkuse eesmärk on täielik süsinikuneutraalsus 2040. aastaks

31.08.22

Carlsberg Grupi uuenenud keskkonna-, sotsiaalmõju ja ja valitsemise ehk ESG-strateegia „Koos NULLI suunas ja edasi“ (Together Towards ZERO and Beyond) seab eesmärgiks 2040. aastaks süsinikuneutraalsuse saavutamise kogu väärtusahelas – alates odrakasvatusest kuni poelettidele jõudva õlle ja pudelite-purkide ringlussevõtuni.
Eesti suurim tööstushoone katusele rajatud päikesejaam on valmis

Eesti suurim tööstushoone katusele rajatud päikesejaam on valmis

24.08.22

Eesti suurim tööstushoone katusele rajatud päikesejaam asub Saku Õlletehase katusel. Päikesejaama koos otseliiniga rajas tehase katusele energiaettevõte Alexela ja seda enda kulul. Tegu on energiaettevõttes kasutusele võetud uuendusliku ärimudeliga, mis kliendi jaoks tähendab elektrikulude ja CO2 jalajälje vähendamist, ise päikesejaama projekteerimisse ja tehnoloogiasse raha paigutamata.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: [email protected]

 

SPONSORLUS:

[email protected]