Menüü
Saku Originaal

SAKU 200 JUUBELIAASTA

Sel oktoobril tähistab Saku Õlletehas 200 aasta juubelit, olles seega ka kõige vanem püsivalt tegutsenud õlletööstus. Olles kindlasti uhke oma ajaloo üle, mõtleme eeskätt tulevikule. Sest on, mida oodata – alati on olnud! Läbi 200 aasta on meid viinud pilk, mis olnud alati suunatud edasi. Just innovatsioon on võimaldanud kujundada ja eest vedada Eesti õllekultuuri. Täname kõiki õlukaaslasi, kes sellel teel meile kaaslasteks on olnud. Saku 200. Hea algus on tehtud. Veel paremad ajad on ees!

Saku Kuld Draught

SAKU KULD DRAUGHT

Saku Kuld Draught valmistamisel kasutatakse pastöriseerimise ehk kuumtöötlemise asemel külm-mikrofiltreerimist, et säilitada vaadiõlle omadused, mis hoiavad endis ülimat maitsete ja värskuse kulminatsiooni. Õlles peitub mitmekülgne ja keelelpüsiv rikkalik maitse, mida saadab kergelt mõrkjam humalane noot.

Saku Originaal Pühadepruul

SAKU ORIGINAAL PÜHADEPRUUL

Traditsiooniline hele Eesti õlu, mis on pruulitud ainulaadse retsepti alusel mõeldes aastalõpu pühadele.

Saku Pühadeporter

SAKU PÜHADEPORTER

Spetsiaalse Pühadeporteri pruulimine on Sakus saanud iga-aastaseks traditsiooniks. Tugevalt röstise maitse, kuivade nootidega ja tugevamalt karamelline – just see, mida õllesõber talvisteks pühadeks soovib.

Saku Jõulumõdu

SAKU JÕULUMÕDU

Pühademeeleolu loovad aroomis äratuntavad jõuluvürtsid, mille seob suurepäraseks ja külluslikuks pühadejoogiks meeõlu.

Saku Mandli Tume

SAKU MANDLI TUME

Kvaliteetne tume õlu, mille aroomis ja maitses annavad lisa magused ja vürtsikad mandlinoodid.

Viimased uudised

Saku Õlletehas pruulis kolm hooajalist õlut ja Jõulumõdu

Saku Õlletehas pruulis kolm hooajalist õlut ja Jõulumõdu

24.11.20

Saku Õlletehase tootevalik täienes talveperioodiks nelja eriilmelise maitsega, mis sobituvad hästi just pühadeperioodi pidulaua toitudega.
Saku Õlletehase rajaja matmispaigal asuv mälestusplaat Keila kalmistul sai pruulikoja juubeliks taastatud

Saku Õlletehase rajaja matmispaigal asuv mälestusplaat Keila kalmistul sai pruulikoja juubeliks taastatud

20.10.20

Saku Õlletehase 200. sünnipäevaks paigaldati Keila kirikuaias oma kohale tagasi pruulikoja asutaja Karl Friedrich von Rehbinderi abikaasa Geertruid Franqcoise Elisabeth van Nassau-La Lecq`i hauaplaat, vandaalide lõhutud mälestusmärgi taastamistööde eest tasus Saku Õlletehas.
200 aastat Eesti õllekultuuri lipulaeva

200 aastat Eesti õllekultuuri lipulaeva

19.10.20

Kui Saku mõisnik krahv Karl Friedrich von Rehbinder 1820. aasta oktoobris õllevalmistamisega algust tegi, oskas ta vaevalt aimata, et mitu inimpõlve hiljem ettevõte samasuguse kire ning globaalse mastaapsusega tegutseb. Mõisaköögist on tänaseks saanud aastas enam kui 100 miljonit liitrit jooke tootev tööstus, kes 19. oktoobril tähistab oma 200. järjepidevat tegutsemisaastat.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: saku@saku.ee