Menüü
Carlsberg Snap Pack

Carlsberg Snap Pack

Selleks, et astuda samm jätkusuutlikuma arengu suunas, tutvustame Carlsbergi snap-packi, mis vähendab plastikkile kasutust läbi uudse liimitehnoloogia kasutuselevõtu. Esimese ettevõttena maailmas rakendab Carlsberg Group multipakkide kooshoidmisel liimimise tehnoloogiat, loobudes sellega kile kasutusest. See vähendab oluliselt kile kasutust Carslbergi multipakkide tootmisel, andes oma panuse rohelisema tuleviku nimel.

Saku Kuld Draught

SAKU KULD DRAUGHT

Saku Kuld Draught valmistamisel kasutatakse pastöriseerimise ehk kuumtöötlemise asemel külm-mikrofiltreerimist, et säilitada vaadiõlle omadused, mis hoiavad endis ülimat maitsete ja värskuse kulminatsiooni. Õlles peitub mitmekülgne ja keelelpüsiv rikkalik maitse, mida saadab kergelt mõrkjam humalane noot.

Saku Originaal Alkoholivaba

Saku Originaal Alkoholivaba

Saku Originaal Alkoholivaba on tagasi. Värske, aromaatne, parajalt humalane. Üha enam on inimesi, kes tahaksid nautida head õllemaitset, kuid kes ei soovi või ei saa tarbida alkoholi. Uus alkoholivaba Originaal tabab kaks kärbest korraga, pakkudes mõnusalt karget janukustutust, kuid võimaldades samal ajal selge pea ja värskendatud vaimuga päevatoimetusi jätkada. Kui juba alkoholivaba õlu, siis olgu see uues ja elegantses purgis Saku Originaal Alkoholivaba!

Viimased uudised

Õllemüük jaekaubanduses kasvas 11 protsenti, horeca kukkus poole võrra

Õllemüük jaekaubanduses kasvas 11 protsenti, horeca kukkus poole võrra

29.01.21

Mullu, mil suurt osa aastast ilmestas koroonapiirangutest turistide madalseis ning horeca-sektori raskused, kasvas kodumaine õllemüük jaekaubanduses enam kui kümnendiku ning tarbimiseelistustes kasvas kodumaiste tuntud õllebrändide osakaal; horeca-sektor seevastu kukkus aasta varasemaga võrreldes 45%.
Saku alustas suuremahulist eksporti Venemaale

Saku alustas suuremahulist eksporti Venemaale

21.12.20

Saku Õlletehas alustas sel sügisel suuremahulist eksporti Venemaale ning pruulikoja esindusõlu Saku Kuld on müügil enam kui 8500 kaupluses üle kogu riigi; ekspordilepingu sõlmimist toetas KredEx Krediidikindlustus.
Saku Õlletehas pruulis kolm hooajalist õlut ja Jõulumõdu

Saku Õlletehas pruulis kolm hooajalist õlut ja Jõulumõdu

24.11.20

Saku Õlletehase tootevalik täienes talveperioodiks nelja eriilmelise maitsega, mis sobituvad hästi just pühadeperioodi pidulaua toitudega.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: saku@saku.ee