Menüü
Carlsberg Snap Pack

Carlsberg Snap Pack

Selleks, et astuda samm jätkusuutlikuma arengu suunas, tutvustame Carlsbergi snap-packi, mis vähendab plastikkile kasutust läbi uudse liimitehnoloogia kasutuselevõtu. Esimese ettevõttena maailmas rakendab Carlsberg Group multipakkide kooshoidmisel liimimise tehnoloogiat, loobudes sellega kile kasutusest. See vähendab oluliselt kile kasutust Carslbergi multipakkide tootmisel, andes oma panuse rohelisema tuleviku nimel.

Saku Kuld Draught

SAKU KULD DRAUGHT

Saku Kuld Draught valmistamisel kasutatakse pastöriseerimise ehk kuumtöötlemise asemel külm-mikrofiltreerimist, et säilitada vaadiõlle omadused, mis hoiavad endis ülimat maitsete ja värskuse kulminatsiooni. Õlles peitub mitmekülgne ja keelelpüsiv rikkalik maitse, mida saadab kergelt mõrkjam humalane noot.

Saku Originaal Alkoholivaba

Saku Originaal Alkoholivaba

Saku Originaal Alkoholivaba on tagasi. Värske, aromaatne, parajalt humalane. Üha enam on inimesi, kes tahaksid nautida head õllemaitset, kuid kes ei soovi või ei saa tarbida alkoholi. Uus alkoholivaba Originaal tabab kaks kärbest korraga, pakkudes mõnusalt karget janukustutust, kuid võimaldades samal ajal selge pea ja värskendatud vaimuga päevatoimetusi jätkada. Kui juba alkoholivaba õlu, siis olgu see uues ja elegantses purgis Saku Originaal Alkoholivaba!

Viimased uudised

Sakku paigaldati Saku Õlletehase abiga uued sissesõidusildid

Sakku paigaldati Saku Õlletehase abiga uued sissesõidusildid

19.04.21

Saku aleviku sissesõiduteedele paigaldati eelmisel nädalal Saku Õlletehase toel uued sissesõidusildid, mis markeerivad Sakut Eesti õllekultuuri pealinna tiitli kandjana.
Saku Õlletehas vahetab autopargi välja uue põlvkonna Toyota hübriidide vastu

Saku Õlletehas vahetab autopargi välja uue põlvkonna Toyota hübriidide vastu

31.03.21

Saku Õlletehas sai 31. märtsil kätte esimese partii neljanda põlvkonna Toyota hübriidautosid ning aasta jooksul uuendab Saku Õlletehas kogu oma ligi 60 sõidukist koosneva autopargi, mille arvestuslik keskkonnajalajälg väheneb aastas ligi 100 tonni CO₂ võrra. Kõik Saku Õlletehase uued autod on varustatud ka alkolukuga.
Kuidas kokkuhoid tööstuses aitab aastaga kütta 10 viiekorruselist maja

Kuidas kokkuhoid tööstuses aitab aastaga kütta 10 viiekorruselist maja

25.02.21

Keskkonnahoidlik käitumine ja loodusressurssidest hoolimine ning sellest rääkimine ilmestab meie avalikku ruumi juba aastaid. Kodude​​​s on jäätmete sorteerimine harjumuspärane juba enam kui kümme viimast aastat (ehkki ka siin on uuringute kohaselt jätkuvalt arenguruumi). Vähem aga on räägitud ettevõtete - suurte tööandjate - panusest keskkonnahoidu. Ent just siin on võimalik anda märgiline panus, nagu näitab ka Saku Õlletehase kogemus. Kõneka näitena – ainuüksi eelmisel 2020. aastal hoidsime oma tehases uue tehnoloogia abil kokku soojusenergiat mahus, mis kataks kümne viiekorruselise kortermaja aastase küttevajaduse.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: saku@saku.ee