Menüü
Saku Originaal 30

Saku Originaal 30

Saku Originaal Retro 0,5-liitrises pudelis on sel hooajal lansseeritav erikujundusega Saku Originaal, mis tähistab selle ikoonilise brändi 30. aastapäeva. Saku Originaal Retroga tähistatakse Eesti esimese tõeliselt lääneliku õllebrändi elu- ja edulugu. Pudeli kujunduses võetakse kasutusele 30 aasta tagune disain, tehes nii kummarduse 1990ndate esteetilisusele. Retrodisain viib lojaalsed bränditarbijad ajarännakule ja pakub palju taasavastamise rõõmu

Värska Energy Goji Granaat

Avasta Värska Energy Well’i erilisus!

See pole lihtsalt vesi, vaid elujõu allikas Setomaalt! “Energy” kui elujõud ja “Well” kui puurkaev number 8, kuhu on kümnete tuhandete aastate jooksul kogunenud kasulikke mineraale, mis annavad veele erilise energia.

Saku Kirsi-Martsipani Tume

Uus toode!

Tänavuses Tumeda eripruulis on palju tunda nii kirssi, kui ka martsipani! Kirss annab õllele mahlasust ja martsipan magusust, mis sobivad hästi kokku tumeda õlle röstiste linnaste maitsetega!

Saku Talve

Uus toode!

Karamell-linnastega pruulitud hele õlu, mis on valmistatud ainulaadse retsepti alusel mõeldes aastalõpu pühadele. Täidlase maitsega karamellihõnguline eripruul sobib kenasti talvehooajale omaselt tummisemale toidulauale ja tähistamaks aastalõpu pühi.

Kronenbourg 1664 Blanc 0,0%

Uus toode!

Õrnkollast tooni alkoholivaba nisuõlu Kronenbourg 1664 Blanc pakub puuviljast värskendust nagu teeb seda ka Kronenbourg 1664 Blanc - lihtsalt ilma alkoholita. Joogis kohtuvad  puuviljalisus ja tsitruse värskus. Põnevaks lisandiks on tuntav koriander, mis annab kokku eriliselt mõnusa ja nauditava maitsebuketi. 

Vichy Vitamix Sport

Uued Vichy Vitamix vitamiinide või ekstraktidega joogid!

Vichy Vitamix erinevate maitsetega joogid, mis on rikastatud vitamiinide või ekstraktidega, pakuvad korraga nii kosutust kui mõnusat janukustutust. Kahe armastatud maitse kõrvale oleme toonud kaks uut kergelt karboniseeritud funktsionaalset vett. Nendele on lisatud juurde ekstraktid, mis sarnaselt vitamiinidele turgutavad keha ja annavad lisa jõudu. Lisaks on veel väiksem suhkrusisaldus.

Saku On Ice Ploom

Saku On Ice tooted uues kuues!

Sellel kevadel lansseerime uue maitse Saku On Ice Ploom, mille toome turule täiesti uues pakendis 0,33L purgis! Lisaks saab uue välimuse ka juba tuttav Saku On Ice Tsitrus, mis on edaspidi lisaks 0,33L pudelile poelettidelt leitav ka purgis, et just sinul oleks valikuid tarbimismomendis!

Saku On Ice Alkoholivaba Granaatõun

Saku On Ice alkoholivabad tooted uues kuues!

Sellel kevadel lansseerime ka uue maitse Saku On Ice alkoholivabade toodete sarjas - Saku On Ice granaatõun. Uue toote toome turule täiesti uues pakendis – 0,5 liitrises plastikpudelis. Uue kuue saab ka alkoholivaba Saku On Ice kõige populaarsem maitse greip, et ikka sinu tarbimise momendis oleks valikuid!

Grimbergen Rouge Intense

Uus toode!

Grimbergen Rouge Intense on mõeldud kõikidele õllesõpradele, kellele meeldivad intensiivsed ja puuviljased maitsed. Õllele omane kerge linnase ja humala aroom seguneb kirsi mahlase, aga ka samal ajal ka happelise maitsega. Koos loovad nad lopsaka maitsekompoti, mida tuleb proovida ja nautida

Rock IPA

Uus toode!

Rock IPA on jõulise maitsega ale tüüpi õlu, kus mõrudust ja väge on tunda igas sõõmus mis sa võtad. Seda õlut juues tunned, et jõud tuleb sinusse ja intensiivne humala maitse paneb ka kõige karmima mehe naeratama!

Karl Friedrich Kali Apelsin

Uus toode!

Karl Friedrichi Kali on mõnusalt magusa, aga mitte liialt lääge mekiga ning sobib nii suviseks karastuseks kui ka õhtusöögi kõrval nautimiseks. Apelsinimaitseline Karl Friedrichi Kali mõjub värskendavalt kogu kaljakategooriale, üllatades unikaalse maitseelamusega.

Viimased uudised

Saku Õlletehas annab uue hingamise kuuele spordirajatisele

Saku Õlletehas annab uue hingamise kuuele spordirajatisele

12.09.23

Inspireerituna üleriigilisest liikumisaastast oli Saku Õlletehase tänavuse Värskendame Eestimaad kampaania eesmärgiks aidata kogukondadel uus elu sisse puhuda oma kodukoha spordirajatisele. Kokku valis žürii välja kuus võiduprojekti erinevates Eesti maakondades, mille vahel läheb jagamisele kokku 50 000 eurot.
Carlsberg Grupi tugev poolaasta – jätkuvalt kasvus Aasia ja kogu kontserni tasemel preemiumbrändide müügi osakaal

Carlsberg Grupi tugev poolaasta – jätkuvalt kasvus Aasia ja kogu kontserni tasemel preemiumbrändide müügi osakaal

23.08.23

Saku Õlletehase emafirma Carlsberg Grupi majandustulemused olid aasta esimeses pooles tugevad – kontserni müügikäive kasvas 11,2 protsenti 37,79 miljardi Taani kroonini (ligi 5,1 miljardit eurot), kogu grupi lõikes müüdud jookide maht kasvas 0,8 protsenti ning keskmine müügihind hektoliitri kohta 10 protsenti.
Baltika tehased anti Venemaa riigivõimu kontrolli alla

Baltika tehased anti Venemaa riigivõimu kontrolli alla

17.07.23

Venemaa valitsus avaldas eile, 16.juulil presidendi dekreedi, millega antakse Baltika tehased Venemaa Föderaalse Riigivara Haldamise Agentuuri ajutise juhtimise alla. Carlsberg Grupp ei ole saanud Venemaa võimudelt ametlikku teavet presidendi dekreedi ega selle tagajärgede kohta Baltika tehastele.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: [email protected]

 

SPONSORLUS:

[email protected]