Menüü
Grimbergen Rouge Intense

Uus toode!

Grimbergen Rouge Intense on mõeldud kõikidele õllesõpradele, kellele meeldivad intensiivsed ja puuviljased maitsed. Õllele omane kerge linnase ja humala aroom seguneb kirsi mahlase, aga ka samal ajal ka happelise maitsega. Koos loovad nad lopsaka maitsekompoti, mida tuleb proovida ja nautida

Rock IPA

Uus toode!

Rock IPA on jõulise maitsega ale tüüpi õlu, kus mõrudust ja väge on tunda igas sõõmus mis sa võtad. Seda õlut juues tunned, et jõud tuleb sinusse ja intensiivne humala maitse paneb ka kõige karmima mehe naeratama!

Karl Friedrich Kali Apelsin

Uus toode!

Karl Friedrichi Kali on mõnusalt magusa, aga mitte liialt lääge mekiga ning sobib nii suviseks karastuseks kui ka õhtusöögi kõrval nautimiseks. Apelsinimaitseline Karl Friedrichi Kali mõjub värskendavalt kogu kaljakategooriale, üllatades unikaalse maitseelamusega.

Viimased uudised

Carlsberg Grupp avaldas 2022. aasta majandustulemused

Carlsberg Grupp avaldas 2022. aasta majandustulemused

22.02.23

Nii Saku Õlletehas kui ka ettevõtte emafirma Carlsberg Grupp nendivad, et vaatamata väljakutsete rohkusele oli 2022. aasta edukas ning saavutati tugevad tulemused. Carlsberg Grupi orgaaniline müüdud jookide maht kasvas möödunud aastal 5,7 protsenti 125,4 miljoni hektoliitrini. Ettevõtte müügikäive kerkis 16,9 protsenti 70,3 miljardi Taani kroonini (9,45 miljardit eurot) ning tegevuskasum ulatus 11,5 miljardi kroonini (1,55 miljardit eurot).
Saku Õlletehas hakkab CO2 kokku koguma ja taas kasutama

Saku Õlletehas hakkab CO2 kokku koguma ja taas kasutama

16.02.23

Saku Õlletehas võttis esimese Carlsberg Grupi ettevõttena Baltikumis kasutusele süsihappegaasi kokkukogumise ja taaskasutamise süsteemi, mis aitab märgatavalt vähendada ettevõtte keskkonnajalajälge ning võimaldab ühtlasi tehases ise toota ca 65% õlleteol, filtreerimisel ja villimisel vajaminevast CO2-st. Investeeringu kogumaht ulatus 1,2 miljoni euroni.
Eesti suurima kontserdi- ja spordihalli uueks nimeks saab Unibet Arena, Saku Õlletehas jätkab ametliku joogipartnerina

Eesti suurima kontserdi- ja spordihalli uueks nimeks saab Unibet Arena, Saku Õlletehas jätkab ametliku joogipartnerina

15.12.22

Juba üle kahekümne aasta Eesti pealinna tähtsamaid suurüritusi võõrustanud suurhall hakkab uuest aastast kandma nime Unibet Arena, senine nimisponsor Saku Õlletehas jätkab ametliku joogipartnerina.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: [email protected]

 

SPONSORLUS:

[email protected]