Menüü
Saku Originaal 30

Saku Originaal 30

Saku Originaal Retro 0,5-liitrises pudelis on sel hooajal lansseeritav erikujundusega Saku Originaal, mis tähistab selle ikoonilise brändi 30. aastapäeva. Saku Originaal Retroga tähistatakse Eesti esimese tõeliselt lääneliku õllebrändi elu- ja edulugu. Pudeli kujunduses võetakse kasutusele 30 aasta tagune disain, tehes nii kummarduse 1990ndate esteetilisusele. Retrodisain viib lojaalsed bränditarbijad ajarännakule ja pakub palju taasavastamise rõõmu

Vichy Vitamix Sport

Uued Vichy Vitamix vitamiini ja funktisonaalveed nüüd poodides!

Vichy Vitamix funktsionaalveed on täiesi uues kuues 0,5L pudelites. Kahe armastatud maitse kõrvale oleme toonud kaks uut kergelt karboniseeritud funktsionaalset vett. Nendele on lisatud juurde ekstraktid, mis sarnaselt vitamiinidele turgutavad keha ja annavad lisa jõudu. Lisaks on veel väiksem suhkrusisaldus.

Saku On Ice Ploom

Saku On Ice tooted uues kuues!

Sellel kevadel lansseerime uue maitse Saku On Ice Ploom, mille toome turule täiesti uues pakendis 0,33L purgis! Lisaks saab uue välimuse ka juba tuttav Saku On Ice Tsitrus, mis on edaspidi lisaks 0,33L pudelile poelettidelt leitav ka purgis, et just sinul oleks valikuid tarbimismomendis!

Saku On Ice Alkoholivaba Granaatõun

Saku On Ice alkoholivabad tooted uues kuues!

Sellel kevadel lansseerime ka uue maitse Saku On Ice alkoholivabade toodete sarjas - Saku On Ice granaatõun. Uue toote toome turule täiesti uues pakendis – 0,5 liitrises plastikpudelis. Uue kuue saab ka alkoholivaba Saku On Ice kõige populaarsem maitse greip, et ikka sinu tarbimise momendis oleks valikuid!

Grimbergen Rouge Intense

Uus toode!

Grimbergen Rouge Intense on mõeldud kõikidele õllesõpradele, kellele meeldivad intensiivsed ja puuviljased maitsed. Õllele omane kerge linnase ja humala aroom seguneb kirsi mahlase, aga ka samal ajal ka happelise maitsega. Koos loovad nad lopsaka maitsekompoti, mida tuleb proovida ja nautida

Rock IPA

Uus toode!

Rock IPA on jõulise maitsega ale tüüpi õlu, kus mõrudust ja väge on tunda igas sõõmus mis sa võtad. Seda õlut juues tunned, et jõud tuleb sinusse ja intensiivne humala maitse paneb ka kõige karmima mehe naeratama!

Karl Friedrich Kali Apelsin

Uus toode!

Karl Friedrichi Kali on mõnusalt magusa, aga mitte liialt lääge mekiga ning sobib nii suviseks karastuseks kui ka õhtusöögi kõrval nautimiseks. Apelsinimaitseline Karl Friedrichi Kali mõjub värskendavalt kogu kaljakategooriale, üllatades unikaalse maitseelamusega.

Viimased uudised

Päästjad harjutasid Saku Õlletehases ohtliku aine lekke likvideerimist

Päästjad harjutasid Saku Õlletehases ohtliku aine lekke likvideerimist

11.05.23

Täna, 11. mail harjutasid päästjad Saku Õlletehases koos teiste partneritega keemiaõnnetuse lahendamist.
Carlsberg Grupp näitas esimeses kvartalis tugevaid tulemusi

Carlsberg Grupp näitas esimeses kvartalis tugevaid tulemusi

04.05.23

Saku Õlletehase emafirma Carlsberg Grupi majandustulemused olid aasta esimeses kvartalis tugevad – kontserni müügikäive kasvas 14,2%, kogu grupi lõikes müüdud jookide maht kasvas 2,1%.
Saku Õlletehas alustab alkoholivabade Saku on Ice õllejookide müüki taassuletavas plastpudelis

Saku Õlletehas alustab alkoholivabade Saku on Ice õllejookide müüki taassuletavas plastpudelis

28.04.23

Saku Õlletehas teeb Eestis alkoholivabade õllejookide kategoorias pakendiinnovatsiooni ja toob turule Saku On Ice alkoholivaba õllejoogi täiesti uues pakendis – 0,5-liitrises plastpudelis. Nüüdsest on pooleliitrises taassuletavas pudelis saadaval üks populaarsemaid maitseid greip ning täiesti uue tulijana granaatõuna maitseline alkoholivaba õllejook.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: [email protected]

 

SPONSORLUS:

[email protected]