Menüü
2 (1)

Saku toetab

SPORTI

Sport on Saku Õlletehase DNA’s ja miski ei sütita meid rohkem, kui üks korralik lahing spordiplatsil. Aastate vältel on Saku Õlletehas õla alla pannud väga paljudele spordialadele ning aidanud kümnetel Eesti sportlastel tipu poole pürgida ja oma võidurõõmu Eesti inimestega jagada. Toetame nii suuri kui ka väikseid tegijaid.

Jk Tallinna Kalev 3 2 Pärnu Jalgpalliklubi 27 06 107
Xy5a4758 Splus Nderborg

KULTUURI

Lisaks spordile hindab Saku väga ka Eesti kultuurielu ja -sündmusi. Näiteks on Saku läbi aastate toetanud ja toetab ka edaspidi mitmesuguseid muusikafestivale ja suurkontserte. Oleme erinevatel sündmustel esindatud nii oma telkide kui ka oma au ja uhkusega – erilahendusega Rocki konteineri ja Saku peorekaga. Muidugimõista pakuvad neil sündmustel mõnusat värskendust Saku joogid.

Lisaks oleme pikaaegsed partnerid Apollo kino, Unibet Arena, Cinamon Tallinn T1 IMAX kino ja PÖFF festivaliga. Saku Õlletehase jaoks on oluline, et saaksime olla osa erilistest elamustest ning omalt poolt positiivsete emotsioonide loomisele hoogu anda.

ÜHISKONDA

Suurettevõttena tunnetab Saku Õlletehas oma sotsiaalset vastutust ning on abikäe ulatanud mitmetele projektidele mis on kaasa aidanud ühiskonna ees seisvate probleemide lahendamisele. Näiteks toetame iga aasta vabatahtlikke päästjaid, meditsiinitöötajaid ning välismissioonidel viibivaid sõdureid. 

Alates aastast 2012 on  Saku Õlletehas igal aastal pälvinud kvaliteedimärgise „Vastutustundlik ettevõte”, millega tunnustatakse ettevõtte tegevust keskkonnasõbraliku toimimise, töökeskkonna parandamise, kogukonna kaasamise ning turukeskkonda panustamise nimel.

Pilt
Jou

HEATEGEVUST

Saku Õlletehas on  peresõbralik ettevõte ning meie jaoks on lisaks oma töötajate hoidmisele väga oluline märgata ja toetada abivajajaid ühiskonnas laiemalt. Oleme mitmeid aastaid toetanud näiteks lasterikkaid peresid, niisamuti oleme regulaarne toetaja ka toidupangas.

KOGUKONDA

Saku valla suurima tööandjana oleme aastakümneid abistanud kohalikke seltse ja vabaühendusi ning toetanud nii sporti, kultuuri, heategevust, vabatahtlikku tegevust jpm. Meile on väga oluline pidev ja tulemuslik koostöö kohaliku kogukonnaga. Toetame kohaliku kogukonna toimimist, olemasolevate traditsioonide hoidmist ja uute loomist.

Img 9864