Menüü

Sotsiaalmeedia lehtede reeglid

Saku Õlletehase AS on sotsiaalmeedialehed loonud eesmärgiga, et saaksite end hoida kursis ettevõtte brändide uudistega (Saku Õlletehas, Somersby, Sinebrychoff, Vichy Vitamin, Saku Antvärk, Saku Originaal, Saku Go)uudistega, küsida küsimusi, teha ettepanekuid, postitada pilte ja avaldada arvamust antud lehtedel seotud teemadel. Tagasiside ja kommentaarid kasutajatelt ja teistelt sotsiaalmeedia kasutajatelt on väga teretulnud, kuid pidage meeles, et tarbijate ja kasutajate kommentaare, teateid ega üleslaaditud sisu ei modereerita enne avaldamist. Kui märkate kuritarvitavat, solvavat või ebaseaduslikku sisu, teatage palun meile sellest e-posti aadressil [email protected]

Oma turundustöös austame sotsiaalse vastutuse põhimõtet ning järgime valdkondlikke tegevusjuhendeid. Nendele nõuetele peab vastama ka kogu materjal meie sotsiaalmeedialehtedel, sealhulgas lehtede kasutajate esitatav materjal. Meil on õigus eemaldada sisu, mis võib olla vastuolus nende nõuetega, sealhulgas – kuid mitte ainult – kõik pildid, millel on kujutatud alla 25-aastaseid isikuid, mõõdu- või vastutustundetut alkoholitarbimist või kolmandate poolte brände.

Postitused, kommentaarid, kujutised, videosalvestised ja muu materjal, mida meie jälgijad sellele lehele postitavad, ei pruugi kajastada meie arvamusi ja meie brändi väärtusi.

Soovime, et see leht oleks meeldiv keskkond kõigile, mistõttu palume teil kasutajatena austada alljärgnevaid reegleid ning meeles pidada, et meie toimetaja kustutab (või juba kustutas) kogu nendele eeskirjadele mittevastava sisu.

  • Keelekasutus

Palume arvestada kaaskodanikega ning vältida roppusi, seksuaalse alatooniga sõnumeid ja üldiselt sobimatut keelekasutust.

  • Austus

Peame oluliseks austust ja lugupidamist teiste vastu, mistõttu on keelatud teisi inimesi ahistavad, ähvardavad või laimavad kommentaarid ja postitused.

  • Pildid/videod

Keelatud on postitada ebasünnist, vulgaarset, ebaseaduslikku ja laimavat materjali. See hõlmab alla 25-aastasi isikuid kujutavaid pilte ja videomaterjali. Samuti on keelatud vastutustundetule alkoholitarbimisele viitav materjal.

  • Rämpspost

Palume siin arutada ainult relevantsete brändidega seotud teemadel, mis on eelnevalt loetletud. Me ei ole huvitatud teisi brände ja üritusi reklaamivatest postitustest ega materjalist.

  • Kolmandate poolte reklaamid

Sellel platvormil võidakse koos Saku Õlletehase AS-i sotsiaalmeedialehega kuvada eri reklaame ja funktsioone. Meil ei ole mingit voli nende sisu ega pildimaterjali üle ning me ei toeta neid ega seo end nendega.

  • Lingid kolmandate poolte veebisaitidel

Meie sotsiaalmeedialehel on lingid teistele veebisaitidele ja kolmandate poolte pakutavatele ressurssidele esitatud üksnes teavitamise eesmärgil. Meil ei ole voli nende veebisaitide või ressursside sisu üle ning me ei vastuta nende eest ega ka kahju eest, mis nende kasutamise tõttu võib tekkida.

 

Lisaks eespool esitatule palume teil tutvuda sotsiaalmeediaplatvormi eeskirjadega:

Andmekaitse on meile oluline – kõikide isikuandmete suhtes, mida selle lehe kaudu jagate, kehtib lisaks platvormi enda privaatsuseeskirjadele meie privaatsuspoliitika https://saku.ee/et/privaatsuspoliitika/.

Kogu sellel lehel esitatud teave on ette nähtud üksnes inimestele, kellel on teie elukohariigis kehtivate seaduste kohaselt lubatud alkoholi tarbida. Soovitame teil mitte jagada seda lehte sellest vanusepiirist noorematega.

Carlsbergi eesmärk on kanda hoolt selle eest, et alkoholitarbimine oleks sotsiaalselt vastutustundlik, seega tarbige alkoholi mõistlikult.

Võtke meiega ühendust:
e-posti aadressil [email protected] või telefoninumbril +3726508400

Täname mõistva suhtumise eest ja tere tulemast meie lehele!