Menüü
SAKU-125.JPG

Saku tööandjana

Saku Õlletehas on kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline suurettevõte. Kuulume õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, pakume värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda.

Meie juures on võimalik näha toote terviklikku elutsüklit, alates algsest ideest, loomisest, villimisest, pakendamisest, väljaveost kuni turunduse ja müügini. Meie tootearendus on innovatiivne ja villimisliinid modernsed ning paljude võimalustega. Et ka kvaliteet on kõrge ja hinnatud, toodame jooke veel paljude teistegi Carlsbergi grupi ettevõtete jaoks.

Saku Õlletehases töötab ligikaudu 300 töötajat. Pea kaks kolmandikku meie inimestest töötab tootmis- ja logistikaosakonnas ning üks kolmandik müügi- ja turundusvaldkonnas. Meie töötajate arv kasvab märkimisväärselt kevadel, mil võtame hooajaks tööle hulga tähtajalisi töötajaid ning kahaneb uuesti sügisel, kui hooaeg lõppeb.

Alates 2008. aastast on Saku Õlletehase ainuomanikuks globaalne, Taani päritolu õllehiid Carlsbergi grupp peakorteriga Kopenhaagenis. Carlsbergi grupis töötab umbes 40 000 töötajat ning grupi tooteid turustatakse enam kui 150 riigis üle maailma.