Menüü

UUS-MEREMAAST SAI KAUGEIM SAKU EKSPORDITURG

UUS-MEREMAAST SAI KAUGEIM SAKU EKSPORDITURG

Saku Õlletehasest väljus teisipäeval kaubakonteiner Uus-Meremaale Aucklandi, tegemist on maakera kõige kaugema sihtkohaga, kuhu Saku õlut ja siidrit eksporditud on.

“Aucklandi suundunud konteineris olid meie esindusõlu Saku Kuld, Humal & Oder eriõllede sarja IPA ja Dark Lager ning Kiss siidrid,” ütles Saku Õlletehase juhatuse esimees Margus Kastein. “Usume, et Saku parimad tooted leiavad Uus-Meremaal sooja vastuvõtu ning Okeaania suuruselt teisest majandusest tuleb meile tellimusi ka tulevikus.”

Sakust linnulennult enam kui 16 700 kilomeetri kaugusel asuv Uus-Meremaa lisandus Saku sihtturgude nimistusse tänu aktiivsele müügitööle Aasia ja Vaikse ookeani majandusruumi suunal laiemalt.

“Sel sügisel oleme saanud tellimusi mitmetest erinevatest Aasia riikidest tänu kontaktidele kevadiselt Hiina ärimessilt Canton Fair,” lausus Kastein. “Ka Uus-Meremaa tellimuseni jõudsime tänu messile, kus osalesime EAS-i ühisstendi raames.”

Saku ekspordib püsivalt oma tooteid 18 riiki, ekspordiks läheb ligi 50 protsenti Saku Õlletehase toodangust. Okeaanias on Saku varem eksportinud oma tooteid Uus-Meremaa naaberriiki Austraaliasse.

Press

Küsimuste korral palume ühendust võtta.

Kommunikatsioonijuht

Kristiina Tamberg

Email [email protected]