Menüü

SAKU PÄLVIS VASTUTUSTUNDLIKU ETTEVÕTLUSE HÕBEMÄRGISE

Saku Õlletehas sai tänavu vastutustundliku ettevõtluse hõbetaseme märgise, mis on kõrge tunnustus ettevõtte tegevusele.

Märgis antakse ettevõtetele, kes peavad oluliseks jätkusuutlikku arengut ja panustavad strateegiliselt sotsiaalse- ja looduskeskkonna arengusse.

Saku poolt võttis märgise majandus- ja keskkonnaminister Kadri Simsonilt vastu Marika Tungel.
Märgise saamisele eelnes mahuka küsimustiku täitmine töökeskkonna, looduskeskkonna, kogukonna ja turukeskkonna heaks antud panuse kohta.

„Hõbemärgise saamine teist aastat järjest on suur tunnustus meie ettevõttele. Oleme astunud õigeid samme nii töökeskkonna kui ka teiste valdkondade edendamiseks ning kindlasti jätkame arengut. Kogu Carlsbergi grupp on seadnud vastutustundliku ettevõtluse olulisele kohale oma strateegias,“ rääkis Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms.

Märgist annab välja Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum koostöös majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga. Eristatakse kolme taset: kuld-(üle 90% sajast võimalikust punktist.), hõbe-(80%) ja pronkstase (70%).

Vastutustundliku ettevõtluse indeksi eesmärk on aidata ettevõtetel analüüsida, kuidas tegutseda sotsiaal- ja looduskeskkonna suhtes vastutustundlikult ning kujundada seeläbi jätkusuutlikku ärimudelit ja olla majanduslikult edukam.

Press

Küsimuste korral palume ühendust võtta.

Kommunikatsioonijuht

Kristiina Tamberg

Email [email protected]