Menüü

Saku Õlletehas sai jalgpalliklubi Kalev koostööpartneriks

Saku sai jalgpalliklubi Kalev uueks koostööpartneriks 2019. aasta alguses. Lepingu alusel hakkab Saku toetama klubi igapäevast jalgpalli arendamist ning aitab klubil ellu viia pikaajalise visiooni täitumist. Koostöölepingu allkirjastamisel osalesid Kalevi klubi juhatuse liikmed Ragnar Klavan ja Joel Lindpere ning Saku juhatuse liige Jaan Härms ja turundusjuht Eva Maarend.

“Meil on jalgpalliklubina au teatada, et kaks ajaloolist Eesti kaubamärki on löönud käed ja alustavad ühiselt koostööd. Meie klubi on arengufaasis ning Saku toetus aitab meil edasi viia meie klubi missiooni, mille oleme lähiaastateks seadnud,” kirjeldab Lindpere koostööd.


Kalevi klubi president Ragnar Klavan: “Mul on väga hea meel, et nii suur ja tuntud Eesti ettevõte otsustas panna õla alla meie jalgpalliklubi tegemistele. Ootan rõõmuga koostöö algust ning usun, et sellest tuleb pikaajaline ja edukas ettevõtmine.”


“Eesti spordi toetamine on meie DNA-sse sisse kirjutatud ja väga suur rõõm on panustada Eesti ühe ägedaima ja ambitsioonikaima jalgpalliklubi tuleviku edusse,” lisas omaltpoolt Saku juhatuse liige Jaan Härms.